Haradinaj nesër në Rahovec, merr pjesë në një Akademi Përkujtimore

23:54 | 20 Korrik 2019

Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministri pasi mori ftesë nga Specialja.

Për të shkuar si qytetar dhe jo si përfaqësues i shtetit, Haradinaj dha dorëheqjë dje nga posti i tij.

Megjithatë, nesër ai është në Rahovec ku do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore ,

”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu, organizuar nën patronatin e Zyrës së Kryeministrit”, thuhet në njoftim.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara