FOTOLAJM: Certifikohen mbi 300 rekrutë të rinj të FSK-së

14:02 | 9 Gusht 2019

Në një ceremoni solemne të premten është bërë certifikimi i mbi 330 rekrutëve të rinj të Forcës dhe Sigurisë së Kosovës.

Gjenerata e parë që iu bashkua Ushtrisë së Kosovës pas mandatit me mision të ri u cilësuan si djemtë dhe vajzat më të mira të vendit, shkruan arbresh.info.

Më poshtë keni foto e shkrepura nga fotografi i portalit Arbresh.info, Ruzhdi Pacolli.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara