Fillon mbledhja e Kryesisë së LDK-së

11:20 | 24 Gusht 2019

Ka nisur prapa dyerve të mbyllura mbledhja e Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Në këtë mbledhje pritet të vendoset për koalicionet e mundshme parazgjedhore si dhe emrin e kandidatit për kryeministër./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara