E pabesueshme: Kosovari mban në shpinë 20 thasë me çimento

07:32 | 10 Gusht 2018

Ai njihet edhe për sfidat tjera të peshës të cilat i ka kaluar me sukses.

Bujar Muli, i cili shesh është cilësuar si “Herkulesi shqiptar”, ka sfiduar përsëri veten.

Ai këtë herë ka arritur të mbaj në shpinë hiq më pak se 1000kg.

Bujari ka arritur që me sukses t’i mbaj hiq më pak se 20 thasë çimento apo 1000 kg.

Për më shumë shihni videon:

Duke I mbajt 1000kg ne shpin ☝️☝️☝️☝️Më mjafton mua All-llahu; s'ka të adhuruar tjetër përveç Tij. Tek Ai jam mbështetur dhe Ai është Zoti i Arshit të Madh " ☝☝☝☝☝?????

Gepostet von Bujar Muli am Mittwoch, 8. August 2018

Shpërndaje në rrjete sociale