Digjen kabllot e rrymës në një banesë në Prishtinë

09:05 | 9 Mars 2019

Në një banesë në qendër të Prishtinës janë djegur kabllot e rrymës.

Kjo gjë ka bërë që të thirren në vendin e ngjarjes Policia dhe Zjarrfikësit, raporton arbresh.info.

Njësiti përkatës që i është përgjigjur thirrjes, ka thënë shkurt se dyshohet për disa kabllo të djegura./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale