BIK-u organizon pritje me rastin e festës së Fitër Bajramit

06:39 | 4 Qershor 2019

Bashkësia Islame e Kosovës nga ora 09:00 organizon pritje me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Tradicionalisht janë pritur shumë personalitete shtetërore pa dallime poltike apo fetare.

Deri më tani kanë konfirmuar vizitën kryeparlamentari, Kadri Veseli, dhe kryeministri, Ramush Haradinaj.

Nga ora 09:00 arbresh.info ju sjellë LIVE pritjet nga selia e BIK-ut./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara