Arrestohen 4 të mitur në Prizren për grabitje

11:51 | 12 Qershor 2019

Policia në Prizren, gjatë ditës ka arrestuar katër të dyshuar, tre-meshkuj dhe një femër (të mitur).

Të njëjtit duke përdorur forcën dhe mjete të forta, i kanë grabitur para të gatshme një personi në vlerë 880 €, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.
Sipas Policisë së Kosovës, të gjithë të dyshuarit, pas intervistimit në prezencë të prindërve dhe avokatëve, në konsultim me prokurorin, janë dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara