Analisti politik thotë se Partia Demokratike e Kosovës është parti e krimit

18:17 | 10 Tetorë 2018

Analisti politik, Faton Mehmeti, përmes një postimi në Facebook, ka drejtuar fjalë të rënda në drejtim të partisë së Kadri Veselit.

Mehmeti thotë se Partia Demokratike e Kosovës është parti e krimit, vrasjeve dhe e kapjes së drejtësisë.

“PDK…parti e krimit, vrasjeve, kapjes së drejtësisë, thellimit të varfërisë…etj”, ka shkruar Mehmeti.

Kujtojmë se këto akuza, po vijnë në ditën kur PDK po mban Konventën për hapjen zyrtare të procesit të zgjedhjeve të brendshme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara