Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një veturë e Eulex-it

09:53 | 6 Qershorë 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Në lagjen “Bregu i Diellit” në Pristinë, para disa minutash ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave

Në aksident është përfshirë edhe një veturë e Eulex-it, sic shihet nga pamjet në këtë aksident ka persona të lënduar ndërsa në vendngjarje janë Policia e Kosovës dhe ekipi i ndihmës së shpejt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara