Aksident i rëndë mes gjashtë veturave, dy të lënduar

13:38 | 23 Gusht 2019

Një aksident i rëndë mes gjashtë veturave la ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë.

arbresh.info mëson nga dëshmitarët se kamioni i pastrimit nuk ka mundur të frenojë dhe ka hyrë në trakën e kundër të rrugës duke përplasur veturat tjera.

Një grua ka mbetur e lënduar dhe një punëtor i kompanisë së pastrimit./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara