23 vjeçarja me sëmundje të rëndë, kërkon ndihmë për shërim që i kushton 40 mijë euro

18:30 | 26 Maj 2019

Omelda Meta, 23 vjeçare, ka nevojë urgjente për ndihmë, për shkak të sëmundjes së kancerit, saktësisht Limfomën Hodgkins, e cila ka arritur në stadin 4b.

Asaj kurimi i kushton më shumë se 40.000 euro dhe nuk ka përfituar mbështetje nga shteti.

Rasti i saj është urgjent, dhe kushdo që mund të kontribuojë informacionet i gjeni në foton e mëposhtme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara